Haber

‘Allah’ın güneşi bedava kardeşim’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri gündem oldu!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin meclis küme toplantısında yaptığı açıklamalar gündem oldu. ‘Tanrı’nın güneşi özgür kardeşim. Elektriğe ihtiyacınız varsa temelde ücretsiz.’ Kılıçdaroğlu’na yorum yağdı dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Meclis Kümelenmesi’nde konuştu. Kılıçdaroğlu, aynı zamanda Akbelenli köylüleri de ağırladı.

Kılıçdaroğlu, ‘Coğrafyamızın bir bölümünde güzel Türkiye’de yıllarını, emeklerini vermiş, evladını büyütmüş insanlar, büyüklerin mezarlarının olduğu şirin bir coğrafyada topraklarına sahip çıkmak istiyor. Toprağını koruyorsan bil ki vatanını koruyorsun. Toprak olmayan yerde vatan olmaz. Toprağına bakarsın, ağacına bakarsın, bahçene bakarsın. 2019’dan beri uğraşıyorsunuz. Hep seçimi beklediler, ‘Seçimden sonra gereğini yapalım’ dediler. Seçimi dolandırıcılık yaparak aldılar. Şimdi ağaçların nasıl yıkılıp buldozerlerle nasıl kesildiğini hep birlikte görmüş olduk. Ve yıkılan bölgeyi yeniden uzaktan birlikte izleme şansımız oldu.’ söz konusu.

Konuşmasında “Allah’ın güneşi bedava kardeşim. Elektriğe ihtiyacın varsa zaten bedava. Doğalgaza para veriyorsun, kömüre para ödüyorsun ama Allah’ın güneşi bedava kardeşim. Güneş panelleri takabilirsin. Dilediğin kadar elektrik.” Kılıçdaroğlu’nun söylediği bu sözler gündem oldu.

Sosyal medyada gündem olan sözlere yorumlar yağdı.

Ne düşünüyorsun?

gerede-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu