Haber

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal: Biz güçlü bir aileyiz

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, mahallî seçimlerden bu yana yapılan çalışmaları ve devam eden projeleri CHP Meclis Kümesi ve CHP Bayraklı İlçe İdaresi ile paylaştı. Lider Sandal “Bayraklımıza yeni bir kimlik ve değer kazandırmak için özveri ile durmadan çalışıyoruz. Mesai arkadaşlarımı kutluyor, arkamızda duran parti örgütümüze teşekkür ediyorum” dedi.

YAPILAN ÇALIŞMALAR ANLATILDI

Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen birlik ve dayanışma buluşmasına CHP Bayraklı İlçe Lideri Didem Gültekin, CHP’li meclis üyeleri, Bayraklı İlçe İdare Konseyi üyeleri ile belediye bürokratları katıldı. Belediye lider yardımcılarının yaptığı sunumlarda, belediyenin mali tablosu, vatandaşa yönelik toplumsal yardım hizmetleri, kültürel aktiviteler, planlama süreçleri, mahallî seçimlerden bu yana hayata geçirilen fiziki projeler ile devam eden çalışmalar hakkında bilgi verildi.

“DURMADAN İLERLEYECEĞİZ”

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Göreve geldiğimizde, Bayraklımıza yeni bir kimlik kazandırmayı ve ilçemizi cazibe merkezi haline getirmeyi hedefledik. Bunu da ‘İzmir’in kalbi’ vizyonumuzla güçlendirdik. Pandemi, zelzele ve sele karşın mali yapımızı sağlamlaştırdık. Ekonomik istikrarı yakalayarak iş barışını sağladık. Planlama çalışmaları sayesinde, ilçemizin 50 yılına ışık tutacak adımlar attık. İzmir’in en büyük Kent Meydanı’nı da yakın vakitte ilçemize kazandıracağız. Gelinen bu noktada, uygun niyetle, hoş işler başardığımızı görüyoruz. Kronik hale gelen meselelerimizi teker teker çözüyoruz. Yolumuza taş koymaya çalışanlara aldırış etmeden, birlik ve dayanışma içinde ilerlememizi sürdüreceğiz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Özveri ile çalışan tüm mesai arkadaşlarımı kutluyor, bize güvenen ve gerimizde duran meclis kümemize ve parti örgütümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu