Haber

Çekya maçı için Erdoğan taklidi: Seçim sonucu gibi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taklidiyle tanınan sosyal medya fenomeni Muhammed Nur Nahya, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın 2024 Avrupa Şampiyonası’nda (EURO 2024) Çekya’yla oynadığı mücadele öncesinde yeni bir skeç yayınladı.

Videoda Erdoğan’la, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in maçı anlatması yer aldı.

Özel’i canlandıran kişinin “Ben Özgür Özel, maçı birlikte yorumlayacağımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Efendim hoş geldiniz” sözlerinin ardından Nahya’nın canlandırdığı Erdoğan, “Hoş bulduk Özgür, sağolasın. Tabi Portekiz maçında kötü bir sonuç aldık. Bizim Türkiye yerel seçim sonuçlarına döndü ya” dedi.

Özel, seçim sonuçları için “Efendim, sizin yerel seçim sonuçları diyebiliriz çünkü sonuçlar bizim için gayet iyiydi” derken; Erdoğan, “Bu akşam seni beni yok Özgür, hep beraberiz” karşılığını verdi.

Özel’in Erdoğan’ın futbol oynadığını hatırlatması üzerine Erdoğan, “Yani ben çok çok iyi oynardım. Arda Güler neyse ben oydum. Ben oynasaydım 6 puandık. Hayırlısı olsun” dedi. Özel ise “Keşke öyle olsaydı efendim. Hem 6 puanımız olurdu siz futbolcu olsaydınız hem de dolar, Euro hala 2 lira olurdu” diye konuştu.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu