Yaşam

Hülya Duyar anlattı: Hande Erçel ve Meryem Uzerli’yi nasıl keşfetti?

Son olarak Star TV’de yayınlanan ‘Yalı Çapkını’ dizisinde Şefika rolüyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Hülya Duyar, Ceyda Düvenci’nin sunumuyla NTV’de hafta içi her gün yayınlanan Ap Ayrı Chatler’in konuğu oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Duyar, programda oyuncular Hande Erçel ve Meryem Uzerli’yi nasıl keşfettiğini anlattı.

‘HANDE BİR ARKADAŞIN ARKADAŞIYDI’

Duyar, Hande Erçel’i nasıl keşfettiğini şöyle anlattı:

“Kardeşim Meral (Meral OK) bana ‘Hülya, isim yok, bilinmeyen oyuncuya bak’ dedi. Çünkü ben Almanya’da cast yöneticisi ve executive yapımcıydım, çünkü bu benim mesleğimdi.’ Tatar Ramazan’. Hande bir arkadaşımın arkadaşıydı. Hiç oyunculuk yapmamıştı ama tanıştım ve çok beğendim. Tatar Ramazan’ı 3 bölüm konuk oyuncu olarak oynattık. Yönetmene sordum ve Hande’ye sordum. Talebime şahit oldu. Ana kadroda yer almasını istedim ama olmadı, 3 bölümde konuk oyuncu olarak oynadı. Oyuncu olmak istiyordu, “O dönemde Hande’yi menajerine yönlendirdim ve Her zaman iletişim halinde kaldık.”

‘MERYEM UZERLİ’Yİ TÜRKİYE’YE GETİREN BENİM’

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle tanınan Meryem Uzerli’yi de keşfeden kişi olan Duyar, o dönemle ilgili şunları söyledi: “Meryem Almanya’da oyunculuk yapıyordu, 17 yaşından beri tanıyorum. Meral için güzel bir tesadüf oldu. Abla ve Meryem. Meryem Uzerli’nin Türkiye’ye gelmesi güzel bir tesadüf oldu. “Benim” dedi.

korgunhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu