Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’nı Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Yolları ve ulaşım ağıyla Türkiye’nin örnek iller arasında yer alan Kayseri’yi ulaşım ve altyapı alanında daha iyi noktalara taşımak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Başkan Büyükkılıç, Ankara’ya da bu alandaki ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ulaştırma ve altyapı alanında yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak olan proje ve yatırımlar hakkında Bakan Uraloğlu’na bilgi veren Başkan Büyükkılıç, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu birlikte ziyaret ettik. Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ile görüşerek, Bakanımız ile şehrimizle ilgili projeleri görüştük, “Bu konuda değerlendirmelerde bulunduk” dedi.

Kayseri özelinde ulaşım alanında sunulan hizmetlerden dolayı Bakan Uraloğlu’na şükranlarını dile getiren Başkan Büyükkılıç, Kayseri’yi ilgilendiren proje ve hizmetlerle ilgili Ankara’da sık sık temaslarda bulunmaya devam edeceklerini belirtti. – KAYSERİ

haber-eflani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu