Haber

Sinan Oğan’dan ikinci tıbbi açıklama! ittifak mesajı

Cumhurbaşkanlığı adayı Sinan Ogan, belirsiz seçim sonuçlarıyla ilgili Twitter’dan açıklamalarda bulundu.

“TERÖR ARASINA MESAFE TUTMAYAN GELMEYİN”

Milletimizin bize oy veren temsilcileriyle istişare edeceğim ve bir karar vereceğiz. Son günlerde tahminen 13 milyon sığınmacının gönderilmesiyle ilgili saçmalıklar var ve bunun temel nedeni ekonomik kriz, faiz ve enflasyon. Bunlar aşılmadan hiçbir şey olmuyor. Başta FETÖ olmak üzere teröre karşı mücadele olmazsa olmazımızdır.

İnce’ye yapılan bize yapılmak istendi ama benim hayalimin çok daha değerli olduğunu gördüler. Görüşümüz istişareden yana olacaktır. Sonuç ne olursa olsun. Milletimize fayda sağlayacaktır.

Terör örgütleriyle arasına mesafe koymayanlar gelmesin.

Ogan dedi ki:

“Seçimlerin ikinci tura gitme olasılığının yüksek olduğunu görüyoruz. Bu seçimin anahtarı Türk milliyetçileri ve Kemalistler. Muharrem İnce’nin çeşitli baskılarla seçimden çıkarılmasının ardından bu siyasetten çıkarılacak çok ders olmalı. Son iki gün içinde bize saldıran, bizi haksız yere suçlayan ve linç edenlerin fotoğrafı. !

Her sonuç milletimiz için hayırlı olacaktır!

“İKİNCİ TURDA BUNU DESTEKLEYECEĞİMİZİ SÖYLEYECEĞİZ”

Milletimizin bize oy veren temsilcileriyle istişare edeceğim ve bir karar vereceğiz. Son günlerde tahminen 13 milyon sığınmacının gönderilmesiyle ilgili saçmalıklar var ve bunun temel nedeni ekonomik kriz, faiz ve enflasyon. Bunlar aşılmadan hiçbir şey olmaz. Başta Fetö ve Hizbullah olmak üzere teröre karşı mücadele olmazsa olmazımızdır.

İnce’ye yapılan bize de yapılmak istendi ama benim hayalimin çok daha değerli olduğunu gördüler. Bizim tutacağımız tavır istişareden yana olacaktır. Sonuç ne olursa olsun. Milletimize fayda sağlayacaktır.

Terör örgütlerine ara vermeyenlerin sonu gelmesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu