Haber

Zaferi unutan Volkan’a “Gidecek misin?” diye sordu. soruldu! Bir an bile düşünmeden cevapladı

Atakaş, Süper Lig’in 22. haftasında Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldı. HataysporTeknik Direktör Volkan Demirel, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“MAÇLAR 85 DAKİKA OLMALIYDI, FARKLI YERLERDE OLACAĞIZ”

Son anlarda yaşanan puan kayıplarına dikkat çeken Demirel, “Maçlar 85 dakika olsaydı şu anda farklı yerlerde olurduk ama yapacak bir şey yok. O yüzden futbol güzel. Zor bir süreçten geçiyoruz” dedi. Ancak takım olarak bu süreci en iyi şekilde atlatacağız. Tablonun en altındayız. Kırmızı bölgeye yakınız ve bunun farkındayız.” “Allah’ın izniyle buradan çıkacağız. Çünkü bu takımı biz kurduk ve planladık” dedi.

“HATAYSPOR’DAN AYRILACAK MISINIZ?”

Demirel: “Sezon sonunda Hatayspor“Gidecek misin?” sorusuna ise “Hayır. Sezon sonuna bırakalım. Yarın ne olur bilmiyoruz. Neler yaşadık biliyorsunuz” dedi. Tribünlerden “yönetim istifa” sesleri duyduğunu ve bunun yönetimle ilgili bir durum olmadığını belirten Demirel, tüm düzenlemenin kendi elinde olduğunu söyledi.

“SEZON SONUNA KADAR BURADA OLACAĞIM”

sezon sonuna kadar Hatayspor Teknik direktör, takımda kalacağını belirterek, “Bütün düzenlemeler, oyuncuların gelip gitmesi, sponsorluklar, oyuncuların maaşları, her şey bana ait. O yüzden bir yönetim durumu yok. Burada her şeyi ben organize ettim. Sezon sonuna kadar burada olacağım. Kimse kendini yormasın. Ben çocuklarla takımı nasıl kurduysam gece gündüz de planladım, sezon sonuna kadar da gece gündüz çalışacağım, koyacağım. Ligde bu kadro var. Hatay benim için bambaşka bir yer oldu. Burayı ailem gibi görüyorum. Bir aydır ailemi görmüyorum. Burada Hatayspor için çalışmaya devam ediyorum. Sadece futbolcular.” Çalışan herkes için tüm düzenlemeleri yapmak. Onun için biz de dönemin sonuna bakacağız, şartlara ve durumlara göre hareket edeceğiz.”

Kaynak: Haberler.com / Spor

arguvan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu