Haber

Ayşe Aslanpay, sevgilisi Batuhan Karacakaya’ya dava açınca kozlarını sosyal medyada paylaştı.

Hepimizin Aşk-ı Memnu Bülent olarak tanıdığımız genç oyuncu Batuhan Karacakaya, Survivor’a katılımıyla uzun süredir gündemde. Yıllar sonra Survivor ile eski şöhretine kavuşan Karacakaya’nın aşk hayatı da magazin gündemini meşgul eden konulardan biriydi. Ayşe Aslanpay ile aşk yaşayan ve bunu sosyal medyada tereddüt etmeden paylaşan oyuncunun kız arkadaşını darp ettiği iddia edildi. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Bildiğiniz gibi Batuhan Karacakaya, Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent’i olarak hayatımıza girdi. Daha sonra birçok yapımda yer alsa da hafızalarımızda hep bu rolle kodlandı.

Daha sonra geçtiğimiz yıllarda önce Survivor ünlüler grubunda daha sonra da All Star takımında yarışarak eski popülaritesine yeniden kavuşmuştur. Yarışların sona ermesinin ardından diğer Survivor yarışmacıları ile aşk tezleri dolaşmaya başladı.

Daha sonra sosyal medya fenomeni ve oyuncu Ayşe Aslanpay’a aşık olmaya başladı ve bunu sosyal medyadan saklamaya gerek kalmadan paylaştı.

Hatta Netflix hakkında söylediklerinden sonra kız arkadaşıyla paylaştığı bu fotoğraf şaka konusu oldu ve herkes tarafından eleştirildi.

Karacakaya, ‘Netflix’te dizi izlerken birden çok net bir sahneyle karşılaşmaktan korkuyorum, salonda rahat rahat izleyemiyorum’ dedi.

Ayşe Aslanpay’ın dün akşam Instagram’da paylaştığı hikaye sonrası çiftin takipçileri şoke oldu. Aslanpay, Batuhan Karacakaya’nın kendisini dövdüğünü söyleyerek kendisinden şikayetçi oldu.

‘Yaşadığım bu şiddet dolu süreçten eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’ya şikayette bulundum, dayak yediğime dair elimdeki tüm delilleri dosyaya sundum. Bundan sonra avukatım bu konu ile ilgili tüm hakaretler ve asılsız olaylar hakkında suç duyurusunda bulunacaktır.

Mental olarak çok yorgunum. Hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma ve avukatlarıma teşekkür ederim.’

Daha sonra oyuncu Batuhan Karacakaya sosyal medya hesabından bu durumla ilgili yazılı bir açıklama paylaştı.

Öncelikle hakkımda ileri sürülen bu iddiaların asla doğru olmadığını bilmenizi isterim. 6 aydır ertelenen ilgimizin maalesef bu duruma gelmesi çok üzücü.

Dayak yediğini iddia ettiği gün ve ertesi gün iftira olduğunu kanıtlamak için bizzat çektiği fotoğraflar ve görüntüler var. Saldırı izi yok. Aksine bu durumda dayak yiyen, evinin kapısı defalarca çalınan, arabası hasar gören bizzat benim. Söylediğim her şeyin kamera görüntüleri var. Belgelerimi yasal birimlere teslim ettim. Gerekli işlemler başlatılmıştır.

Beni uzaklaştırma kararıma rağmen, yine gizlice otoparkıma girip kapımı çalmasına, ailemin evine gidip onları rahatsız etmesine, iş yerimize gelip beni orada bırakmasına rağmen şikayet etmedim ve sabırlı davrandım. çok zor durumlar Düne kadar mesajlarınıza cevap vermedim ve bu asılsız tezlerle karşı karşıya kaldım.’

‘Özel hayatımın bozulmamasına her zaman özen gösterdim. Özellikle birlikte olduğum kadının bana yaşattığı olumsuz olayları asla paylaşmak istemezdim…

Karşımdaki kişinin kadın olduğunu düşünerek boşa gitmemesi için sabrımı korumaya ve susmaya hep özen gösterdim. Ancak artık gereğinin yapılması için ilgili birimlere tüm başvurularımı yaptım.’

Karacakaya daha sonra kendi kapısının yumruklandığı bu videoyu da paylaştı.

Ardından kendi hesabından Ayşe Aslanpay’ın kamera karşısına geçtiği bir fotoğrafını paylaştı. Ayşe Aslanpay’ın bu videodaki videosu “Ertesi gün konuşmadığımız için erkek arkadaşım kendini suçlu hissetsin diye yüzüme biraz makyaj yapıp fotoğraf çektim.” ettiği ifadeleri kullanır.

Ardından Ayşe Aslanpay, Batuhan Karacakaya’nın çektiği bir videoyu kendi hesabından paylaştı. Bu görüntüde Karacakaya, “Sevdiğim kadın Ayşe’yi üzdüm. Çok pişmanım. Bugün 15 Şubat bu sebeple bu videoyu çekiyorum; bugünden itibaren Ayşe’nin herhangi bir fiziksel ya da hasarı varsa- Benimle ilgili konularda video ile yargılanabilir. Benim bu videomu her yere yayabilir.” sözlerini verir.

Daha sonra olaylar iyice tırmandı ve Batuhan Karacakaya, Ayşe Aslanpay’ın evinin otoparkında kendisine saldırgan bir tavırla yaklaştığı anları paylaştı.

Batuhan Karacakaya’nın açıklama görüntüsünü yayınlayan Ayşe Aslanpay, karşı taraftan paylaşılan her şeyin iftira olduğunu söyleyerek bu görüntüyü delil olarak sundu.

Ardından Batuhan Karacakaya ile olan bazı mesajlarının ekran görüntülerini paylaştı.

Batuhan Karacakaya’nın paylaştığı görüntüde kendisini ifade vermeye zorladığını, dövüldüğünü ve tek küpesinin olmadığını söylüyor. Aslanpay ne olursa olsun hakkını aramaya devam edeceğini söyledi.

Tüm bu tartışmalara rağmen Batuhan Karacakaya, 17 Şubat tarihli bu görseli Twitter hesabından paylaştı.

Ayşe Aslanpay ise geçtiğimiz günlerde 15 Şubat tarihli bu fotoğrafı Instagram hikayeler bölümünden yayınlamıştı.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

haber-bor.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu