Ekonomi

Cintas, bölgesel üniforma tedarikçisini satın alarak genişliyor

CINCINNATI – Üniformalar ve tesis hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet sunan Fortune 500 şirketi Cintas Corporation (NASDAQ:CTAS), Pennsylvania merkezli bir aile şirketi olan Paris Uniform Services’i satın aldığını duyurdu. 1978’den bu yana faaliyet gösteren Paris Uniform Services, Pennsylvania, New York, Maryland ve Batı Virginia’daki müşterilerine hizmet veren köklü bir geçmişe sahiptir.

Şartları açıklanmayan satın alma, Cintas’ın hizmet sunumunu ve pazardaki varlığını geliştirmeye yönelik stratejik genişlemesinin bir parçasıdır. Cintas’ın Kiralama Bölümü Başkanı ve COO’su Scott Garula, Paris Uniform Services’i 45 yıldır kaliteli hizmet ve ürünlere olan bağlılığından dolayı överek, müşteri hizmetleri anlayışının Cintas’ın kültürüyle iyi uyum sağlayacağına olan güvenini ifade etti.

Paris Uniform Services CEO’su David Stern de Garula’nın görüşlerini yineleyerek Paris Uniform Services’in mirasını ve çalışanlarına olan bağlılığını devam ettirebilecek bir şirketle ortaklık yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Merkezi Cincinnati’de bulunan Cintas Corporation, temiz, güvenli ve profesyonel çalışma ortamlarını korumak için tasarlanmış ürün ve hizmetlerle bir milyondan fazla işletmeyi desteklemektedir. Sundukları hizmetler üniformadan, işyeri su hizmetleri ve yangın güvenliği ekipmanları da dahil olmak üzere çeşitli tesis hizmetlerine kadar uzanmaktadır.

Bu makaledeki bilgiler bir basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

anamurhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu