Haber

TDP Genel Başkanı Sarıgül, partisinin Büyük İstanbul Buluşması’na katıldı Açıklaması

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Lideri Mustafa Sarıgül, ” TOGG’a gittiğim için Twitter’daki okumuş cahiller bize neler söylediler. O okumuş cahiller bilsin ki Türkiye Değişim Partisi Türkiye’mizin yararına olan her konuyu destekler. Alman arabalarına, Fransız arabalarına, İtalyan arabalarına güle güle, hoş geldin TOGG.” dedi.

Partisinin İstanbul Vilayet Başkanlığı tarafından Şişli’de Profilo AVM’de düzenlenen Büyük İstanbul Buluşması’na katılan Sarıgül, İstanbul’u fetheden, Fatih Sultan Mehmet Han’a, bir vatan bırakan, bir Cumhuriyet kuran Mustafa Kemal Atatürk’e ve şehitlere minnetlerini, şükranlarını sunduğunu söyledi.

Türkiye’yi değiştirmek için yola çıktıklarını lisana getiren Sarıgül, bu maksatla daima birlikte partiyi kurduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Milyonların sesi, nefesi olduk, umudu olmaya devam ediyoruz. Unutmayın, yeni kurulan partiler içerisinde süratle yükselen iki tane parti var. Bir tanesi Tekrar Refah Partisi, bir tanesi Türkiye Değişim Partisi. Onu her gittiğim yerde rahatlıkla görüyorum. Yazılı ve görsel medyada, internet medyasında en çok görünen parti biziz. ‘Sosyal medyada yapamazsınız’ dediler. ‘Edemezsiniz’ dediler. ‘Başaramazsınız’ dediler. Hele hele. kimileri ‘TikTok’ta ne işin var’ dediler. TikTok’ta ne arıyorsun’ dediler. Şunu unutmayın ki TikTok’a girince bizi eleştirenler onlar da TikTok’a girmeye başladılar. Hoş geldin Sayın Cumhurbaşkanım. TikTok’a güzel geldin. Bütün siyasi parti genel liderleri güzel geldiniz.”

Sarıgül, halkın gerçek gündemini bildiklerine ve EYT’liler konusunu gündeme getirdiklerine değinerek, “Esnaflarımızın, çiftçilerimizin, öğretmenlerimizin, engelli yurttaşlarımızın, emniyet mensuplarımızın uzman erbaşların problemlerini biz lisana getirdik. Tahlil tekliflerinde bulunduk, tekliflerimiz dikkate alındı.” diye konuştu.

TOGG’u ziyaret ettiği için kendisine sosyal medyada tepki gösterenlerin olduğunu aktaran Sarıgül, şöyle konuştu:

“TOGG’a gittim, TOGG’a ziyaret ettim. Yerli malı, yurdun malı herkes onu kullanmalı dedim. TOGG’a gittiğim için Twitter’daki okumuş cahiller bize neler söylediler. O okumuş cahiller bilsin ki Türkiye Değişim Partisi Türkiye’mizin yararına olan her konuyu destekler. Alman arabalarına, Fransız arabalarına, İtalyan arabalarına güle güle, hoş geldin TOGG. Türkiye Değişim Partisi doğruları söylemek için kurulmuştur. Biz Türkiye’yiz. Zira biz Türkiye’yi hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden kucaklamak için kurulduk.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu