Haber

‘TFF ile anlaşıldı’: Süper Lig maçları hangi kanalda yayınlanacak?

Süper LigYeni dönemde yayın kuruluşuKim olacağı ise merak konusu. 4 kurumun ihale dokümanları Aldığı öğrenildi. Mevcut yayıncı beIN Sportsihale dokümanını alan firmalar arasında yer alıyor.

İhale şartnamesini alan firma ve kurumlar şöyle:

Saran Grubu
beIn Medya Grubu
TRT
Kulüpler Birliği Vakfı

Süper Lig maçları hangi kanalda yayınlanacak?

Sports Digitale’den Yağız Sabuncuoğlu‘nin haberine göre sahibi işadamı Sadettin Saran’a ait. u Saran Medya,ihaleden çekilecektir.

Şartnameler çerçevesinde yayın ihalesine ilişkin sorularınızı yanıtlayın. TFF’yeMesajı ileten Saran Medya, şu ana kadar kendisine herhangi bir yanıt gelmediğini ve federasyonun yaklaşımının bu yönde olduğunu söyledi. rahatsızbahsedildi.

Kaynaklardan edinilen bilgiye göre beIN SPORTS, Süper Lig yayın ihalesini almaya çok yaklaştı. Henüz netlik kazanmasa da konunun uzmanları da ihaleyi beIN SPORTS’un kazanacağına inanıyor. Habere göre; beIN Sports’un son teklifinin 120 milyon dolar olduğu ancak TFF’nin bu rakamı 150 milyon dolara düşürmek istediği öğrenildi.

beIN Medya’nın 120 ila 150 milyon dolar tutarında ödeme yapmaya istekli olduğu ve anlaşmanın kısa süre içinde açıklanacağı belirtildi.

guroymak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu